Author: z***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: tốt
Màu sắc: Vàng
Price: 1.934.300₫
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | ZTE |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.75" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25101054496433384 |
Brand Name: ZTE
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Zhongxing-Telecommunication-Equipment-sc-0141711358.html
Quality: 6048983 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: z***9
Date:
Review: tốt
Màu sắc: Vàng
Author: t***1
Date:
Review: Nhìn đẹp 😌
Màu sắc: Vàng
Author: r***0
Date:
Review: بصراحة جميع المنتجات جميله أنا كتير ارتحت باستخدام تطبيق شي ان
Màu sắc: Đen
Author: v***5
Date:
Review: Máy dùng tốt rất ok nên mua
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm